Vítejte na palubě Silesia Air.

Soukromá letecká společnost Vám nabízí letadla své flotily, kterou tvoří jedny z nejbezpečnějších, nejrychlejších, nejmodernějších a zároveň nejluxusnějších tryskových letounů, které lze na dnešním nebi spatřit.

Naší doménou je zejména individuální letecká přeprava osob (aerotaxi)

Aerotaxi využívají na celém světě nejen VIP jakými jsou vrcholoví manažeři, špičkoví sportovci, celebrity a populární hvězdy, ale všichni, pro něž jsou bezpečnost, rychlost, časová nezávislost, flexibilita, soukromí, diskrétnost a pohodlí větším přínosem než úspora při použití běžných linkových letů. Náš klient si vždy pronajímá celé letadlo a je tedy jen na Vás zda poletíte sami, s obchodními partnery, s přáteli nebo s rodinou. Zapomeňte na únavné čekání na letišti, zpoždění a rušení letů, přestupy a další zbytečné časové ztráty! Odbavení našich klientů na letištích probíhá odděleně a přednostně. Od příchodu na letiště až po ukončení letu budete v osobní péči našich zaměstnanců.

Proudové letouny Cessna 560XL Citation XLS+, Cessna 560XL Citation Excel, Cessna 560 Citation V jsou Vám k dispozici 24 hodin denně. Těmito letouny pokryjeme optimálně vaše potřeby, ať už se jedná o dopravu na stovky, či na tisíce kilometrů.

Zkušený pozemní a letový personál zajistí bezpečný a bezproblémový průběh Vašeho letu. Letový plán našich letadel se přizpůsobí Vašemu programu a časovým potřebám.

V České republice je naší základnou letiště Praha Ruzyně. Dle Vašich potřeb, ale realizujeme lety také z letišť Ostrava, Brno, Pardubice, Karlovy Vary, České Budějovice a dalších letišť u nás i v kdekoli v Evropě. Naše aerotaxi Vás dopraví nejen do největších mezinárodních vzdušných přístavů, ale i na malá regionální letiště, nedosažitelná běžnými linkovými lety.

Typickými cílovými oblastmi našeho provozu jsou Evropa, Afrika, Asie, Blízký a Střední Východ.

Rádi Vám obratem poskytneme další informace nebo cenu požadovaného letu. Kontaktujte nás.