Personál

Letový personál

Zkušený letový personál Vám zajistí bezpečný a příjemný průběh letu. Lety jsou prováděny výhradně dvoučlennými letovými posádkami pod vedením kapitánů s praxí mnoha tisíc letových hodin a se zkušenostmi s velkým počtem letišť na všech kontinentech. Naši piloti absolvují pravidelný výcvik v prestižním výcvikovém středisku Flight Safety v Paříži, či CAE Simuflite v Texasu a procházejí pravidelným přezkušováním odborné způsobilosti k řešení všech mimořádných událostí. Tímto postupem zajišťujeme maximální možnou úroveň bezpečnosti našeho provozu.

Palubní průvodčí (stevardky) společnosti Silesia Air splňují vysoké požadavky na příjemné a estetické vystupovaní a jazykové znalosti. Jejich úkolem je ještě navýšit Váš pocit bezpečí a komfortu s cílem co nejvíce zpříjemnit průběh Vašeho letu.

Pozemní personál

Náš pozemní personál podílející se na zajištění letů má dlouholeté zkušenosti v oboru a je tak garancí hladkého průběhu Vašeho letu. Naše letadla jsou v péči techniků a mechaniků, kteří se specializují přímo na tento typ letounů. Všechna letadla jsou pravidelně velmi důsledně kontrolována a procházejí technickými inspekcemi. Naše společnost je vázána dodržovat všechny přísné mezinárodní předpisy týkající se obchodní letecké dopravy a prochází pravidelnými audity státních dozorových orgánů. Dispečink pracující 24 hodin denně je připraven flexibilně reagovat na všechny změny Vašeho programu.