Přeprava cestujících s individuálním přístupem.

Individuální přeprava cestujících - Cessna 560 Citation V

Rádi byste se dostali do cíle Vaší cesty bez dlouhého čekání na odbavení, stresů při přestupování, bez rizika zpoždění nebo zrušení linkových letů?

Vítejte na palubě letounu společnosti Silesia Air.

Létáme pro Vás, dle Vašich potřeb a Vašeho časového plánu.

Odbavení na letištích probíhá odděleně od hromadného odbavení linkových letů, nečekáte několik hodin před odletem na letišti, stačí se dostavit bezprostředně před dohodnutým odletem. Při příchodu na letiště se Vás ujmou naši zaměstnanci, kteří Vás provedou celým odbavením až na palubu Vašeho letadla.

Dopravíme Vás přímo do cíle Vaší cesty bez časově náročného a únavného přestupování. Náš letoun je schopen operovat i z malých regionálních letišť, kam nelétají běžné linkové lety. Na Vaše přání Vám zajistíme limuzínu, taxi či další dopravu v cílové destinaci.

V případě změny původního programu odletíme dříve, později nebo na jiné místo, než bylo původně plánováno. Všechny starosti se změnou plánu za Vás vyřeší náš Dispečink pracující 24 hodin denně.

Nečekáte na letadlo, letadlo vždy čeká na Vás.

Sami rozhodnete, s kým budete cestovat. Soukromí na palubě využijete k nerušenému jednání nebo relaxaci. Dokonce určíte sami zda využijete služeb našich stevardek, nebo poletíte v naprostém soukromí.

Samozřejmostí jsou nápoje a strava na palubě (catering) dle Vašeho výběru a bohatá nabídka baru. Podle možností Vámi zvoleného letounu nabízíme i další služby zábavy a komunikace na palubě. Náš přístup k Vám je vysoce individuální a jsme připraveni splnit jakékoliv zvláštní požadavky týkající se provedení letu.